МЕДІАТЕКА


Медіатека - це колекція нових сучасних носіїв інформації, організований доступ до світових інформативних ресурсів Internet, комфортна середа, яка сприяє розвитку самопізнання та допитливості.


Групи освітніх електронних ресурсів:
а) Навчальні програми, тренажери. ОЕР цієї категорії – це цілісний завершений програмний продукт, призначений для вивчення тієї чи іншої навчальної дисципліни, її розділів, тем, відпрацьовування і вироблення певних навичок. Як правило, такі ОЕР включають: навчальні матеріали, методичні рекомендації з їх використання, системи контролю вивчення, тести, тренажери тощо.
б) Інформаційне забезпечення навчального процесу. Комплексні або предметні електронні бази даних (ПЕБД) - універсальний набір окремих навчальних, методичних, ілюстративних, звукових матеріалів, що належать до відповідних освітніх програм (галузей знань) або знадобляться для поглибленого вивчення предметів.
в)Довідники, енциклопедії, програми, бібліотечки з аудіо- або відеовідтворенням. Електронні довідники та енциклопедії, навчальні програми, тексти художніх творів у візуальному або звуковому вигляді.
г)Інтернет-ресурси

Людина, яка володіє медіакультурною грамотністю, медіазасобами, отримує необмежений доступ до світових інформаційних ресурсів

1 Навчальні програми, тренажери

2 Інформаційне забезпечення навчального процесу

3 Енциклопедії, довідники

4 Інтернет-ресурси

Кiлькiсть переглядiв: 286

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.