олп

Любі Друзі!

Вітаємо Вас на бібліотечній сторінці!

Завідувач бібліотеки

Каріна Олена Вікторівна

/Files/images/bbloteka/2016/IMG_20160223_133938.jpg

Мета роботи шкільної бібліотеки: виховання учнів засобами бібліотечної комунікації

БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ:

• З 01 по 31 жовтня 2018 року проходитиме Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом "Шкільна бібліотека - центр творчого розвитку дитини" (до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського) У рамках місячника бібліотека планує:
  • загальношкільну благодійну акцію "Подаруй бібліотеці книгу "
  • тематична книжкова виставка "Серце віддаю дітям"
  • виставка малюнків "Прочитаю -намалюю"
  • рухлива гра "Веселі таланти"
  • виставка дитячих саморобок
  • презентації нових книжок
  • Надходження нових підручників/Files/images/bbloteka/IMG_0900.JPG
  • /Files/images/bbloteka/IMG_1477.JPG /Files/images/bbloteka/IMG_1479.JPG /Files/images/bbloteka/IMG_1488.JPG

/Files/images/bbloteka/2015317132847.jpg

/Files/images/bbloteka/Фото1371.jpg

/Files/images/bbloteka/Фото1414.jpg

Книжковий фонд

Бібліотека пишається своїм книжковим царством:
14602 екземплярів книжкового фонду
8045 екзкмплярів підручників

Щорічні бібліотечні акції

"Подаруй книгу шкільній бібліотеці". /Files/images/bbloteka/Библиотека_ВедехинаОН1.jpg

Учні, які подарували бібліотеці книги:

Агарков Володимир - 5-А клас, Земляна Віолетта - 5-А клас, Іванова Наталія - 5-Б клас, Коломієць Олена - 4-А клас, Польшин Федір - 10-А клас.

/Files/images/bbloteka/2016/IMG_20161103_065802.jpg

Шкільна бібліотека запрошує всіх небайдужих приєднатися до екологічно-благодійної ініціативи «Врятуємо життя дереву: допоможемо своїй бібліотеці» Деякі факти: • Вирубка лісів сильніше впливає на зміну клімату, ніж транспортні викиди. • З 1960-х років споживання паперу в світі зросло в чотири рази, а споживання паперу для друку - у шість разів. • 1 тонна зібраної макулатури рятує від вирубки 17 дерев. Не викидайте папір та картон – приносьте макулатуру до шкільної бібліотеки, а на виручені кошти ми придбаємо до бібліотечного фонду цікаві книги. Шкільна бібліотека потребує ремонту, вдосконалення її інтер’єру і якщо дуже постаратися, то можна з вашою допомогою перетворити її в справжній оазис культури і відпочинку, де завжди пануватиме культ книги. Закликаємо усіх небайдужих зібрати старі газети, журнали, картон, папір у своїх будинках, на дачах і принести макулатуру до шкільної бібліотеки. Клас, який принесе найбільше макулатури, отримає звання: «ЧЕМПІОН ЗІ ЗБОРУ МАКУЛАТУРИ»

/Files/images/bbloteka/Нове зображення.png

Разом з читачами

ми проводимо

/Files/images/Методи роботи5.png/Files/images/Форми роботи1.jpg

Активні читачі 4-А та 4-Б класів

/Files/images/bbloteka/20141203120951.jpg /Files/images/bbloteka/20141203121300.jpg

/Files/images/Уроки-подорожи.jpg/Files/images/Конкурси.jpg

/Files/images/bbloteka/cr_b3c159e3bb24aabb39805f17e0e58e71.jpg

Пам'ятка читачеві

• Якщо хочеш поговорити з ким-небудь - відкрий книгу.
  • Якщо ти занудьгував - візьми книгу.
  • Якщо хочеш одержати пораду - відшукай її у книзі.
  • Якщо мрієш стати справжньою людиною - читай книги.
  • Якщо хочеш відчути безмежні можливості людського розуму - працюй з книгою.

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця 8-30 - 17-00

ПЕРЕРВА
12-30 - 13-00

Наш E-mail:library97@ukr.net

Для спілкування on-line перехід доФоруму

Корисні посилання

Офіційний сайт міського управління освіти "Наша бібліотека"http://www.kharkivosvita.net.ua/content/4/49

Бібліотека школяраhttp://www.ukrtvory.com.ua/
Електронна бібліотека Україниhttp://uateka.com/uk/

УВАГА!!!

Конкурс підручників для 4-х та 7-х класів

З 02.03.2015 до 20.03.2015 проходить конкурсний відбір у кожній школі підручників для 4-х та 7-х класів. З електронними версіями всі бажаючі можуть ознайомитись на сторінці сайту Репозитарій навчального контенту.

Конкурс підручників на сторінці сайту Репозитарій навчального контенту

З детальною інформацією про конкурс підручників можно ознаймитися на сторінці сайту Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

офіційний веб-сайт