МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

У нас працюють чудові майстри своєї справи, люди віддані своїй професії, що щиро люблять дітей:

Бабич Євгенія Вiталiївна

Бовтенко Катерина Іванівна

Вища категорія, старший вчитель

Презентація досвіду

Богуш Алла Олексіївна

Васюта Вiкторiя Вiкторiвна

Велика Ірина Вікторівна

Пахомова Марина Вiкторiвна

Пономаренко Лариса Василівна

Вища категорія, старший вчитель

Сліпцова Лiлiя Володимирівна

Стрельнікова Валентина Миколаївна

І категорія

Початкова школа завжди була, є і буде фундаментом для подальшого набуття знань учнями. Саме тут формуються у дітей організаційні, загальнонавчальні та загальнокультурні уміння і навички. У нас працюють досвідчені талановиті педагоги, які створюють всі умови для розвитку, навчання та виховання молодших школярів.

В цьому навчальному році було проведено цілий комплекс заходів: декада початкової школи "Ми всі родом з дитинства", свята: "Посвята у читачі першокласників", "Прощання з букварем", Новорічні ранки, свята для мам і бабусь, дні іменинників, конкурс "Кмітливих". Учні початкової школи взяли активну участь у міжнародному заочному математичному конкурсі "Кенгуру", де отримали два сертифікати з оцінкою "відмінно" та п'ять з оцінкою "добре", у Всеукраїнському дитячому конкурсі "Джміль і бджілка", у мовознавчому конкурсі ім. П. Яцика, у міжпредметній олімпіаді та олімпіаді з англійської мови. Уже багато років традиційно продовжували працювати гуртки на базі кожного класу.

На методичних об'єднаннях, засіданнях творчих груп ми обговорюємо нові впровадження, успіхи та недоліки, разом приймаємо рішення в різних ситуаціях.

Вчителі початкової школи залучають батьків до активної співпраці у вихованні школярів. У своїй роботі ми реалізуємо принципи єдності навчання і виховання, віримо в успіх кожного учня, створюємо атмосферу доброзичливості і взаємної поваги, бо переконані у справедливості народної мудрості: "Щаслива людина, яка має ясний і гострий розум, подвійно таланить тому, хто має ще й душу добру, серце чуйне. Його єство, мов сонях до сонця, завжди повертається до людського болю, добра, порядності. І потрійно благословен той, у кого розум проникливий і серце людяне".

Саме тому головними принципами у спілкування з дітьми вважаємо:/Files/images/img003.jpg

1. Якщо з дитиною постійно сваритися, вона вчиться ненавидіти.

2. Якщо з дитиною завжди сперечатися, вона вчиться агресивності.

3. Якщо з дитини насміхатися, вона стає замкненою.

4. Якщо дитині нарікати, вона вчиться жити з почуттям провини.

5. Якщо дитина росте в умовах терпимості, вона вчиться сприймати

інших.

6. Якщо дитину підбадьорювати, вона вчиться вірити в себе.

7. Якщо дитину хвалити, вона вчиться бути вдячною.

8. Якщо з дитиною завжди і у всьому бути чесним, вона вчиться

бути справедливою.

9. Якщо дитина живе у безпеці, вона вчиться вірити в людей.

10.Якщо дитину підтримувати, вона вчиться цінувати себе.

Подбаємо про наше майбутнє сьогодні!

Для майбутніх першокласників:

Весела абетка від тітоньки Сови