Проект "Дія. Цифрова освіта"

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. №471, Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності "Дія. Цифрова освіта".

Мета проєкту — за 3 роки навчити цифрової грамотності 6 млн українців. Проєкт має онлайн-складову — платформу, де розміщені безкоштовні курси з цифрової грамотності, і офлайн-складову — мережу партнерських хабів цифрової освіти по всій країні, де можна отримати доступ до інтернету та цифрових гаджетів.

Для вчителів та школярів

/Files/images/chebanenko/Всеукр школа онлайн.jpg

існує платформа "Всеукраїнська школа онлайн" - https://lms.e-school.net.ua.

Освітні серіали

Для підищення рівня володіння цифровими навичками, які ви зможете ефективно та безпечно застосовувати в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку, створено освітні серіали.

/Files/images/chebanenko/Освітні серіали.jpg

Для підвищення рівня обізнаності у сфері кібербезпеки, пропонуються наступні освітні серіали: