I Загальна частина

Учень школи повинен шанувати Герб, Прапор та Гiмн України, її закони.

II Права учня

Учень має право:

• Вибирати i бути обраним до органiв шкiльного самоврядування.
  • Користуватися примiщеннями, обладнанням та чальною лiтературою школи.
  • Доступ до інформаційних ресурсів і комунікацій, що використовуються в освітньому процесі.
  • Обирати факультативи, спецiальнi курси.
  • Захист під час освітнього процесу від приниження честі та гідності, будь-яких форм насильства та експлуатації, булінгу (цькування), дискримінації за будь-якою ознакою, пропаганди та агітації, що завдають шкоди здоров’ю здобувача освіти.
  • Отримання соціальних та психолого-педагогічних послуг як особа, яка постраждала від булінгу (цькування), стала його свідком або вчинила булінг (цькування).
III Обов'язки учнiв

Учень зобов'язаний:

• Виконувати вимоги освітньої програми (індивідуального навчального плану за його наявності) та досягти результатів навчання, передбачених стандартом освіти для відповідного рівня освіти.
  • Приймати участь у позакласних та загальношкільних заходах.
  • Поважати гідність, права, свободи та законні інтереси всіх учасників освітнього процесу, дотримуватися етичних норм.
  • Пiдтримувати чистоту та порядок в примiщеннi школи.
  • Відповідально та дбайливо ставитися до власного здоров’я, здоров’я оточуючих, довкілля;
  • Зберiгати майно школи.
  • Виконувати вимоги адмiнiстрацiї та педагогiчних робiтникiв школи, а також постанови шкiльного i класного самоврядування.
  • Повідомляти керівництво закладу освіти про факти булінгу (цькування) стосовно здобувачів освіти, педагогічних, науково-педагогічних, наукових працівників, інших осіб, які залучаються до освітнього процесу, свідком яких вони були особисто або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб..

Правила поведiнки пiд час перерви

• Пiд час перерви учень зобов'язаний прибрати своє робоче мiсце й пiдготуватися до наступного уроку.
  • Пiд час перерви забороняється:
    • бiгати сходами, коридорами та в класних примiщеннях;
    • штовхатися або грати в м'яча у примiщеннях, не пристосованих для цього.
  • У шкiльнiй їдальнi учнi повиннi виконувати вимоги вчителiв, працiвникiв їдальнi та чергових i дотримуватися черги.
  • Заборонено перебувати в примiщеннi їдальнi у верхньому одязi.
  • Забороняється виносити їжу i напої за межi їдальнi.

Правила поведiнки на уроках

• Учнi зобов'язанi приходити до школи за 10-15 хвилин до початку уроку.
  • Заборонено перебувати в класi у верхньому одязi.
  • Учнi входять до класу за дзвiнком. Запiзнюватися на уроки без поважних причин заборонено.
  • Пiд час уроку не можна створювати галас, без дозволу пiдводитись, вiдвертати увагу iнших учнiв вiд уроку.
  • Заборонено виходити з класу без дозволу вчителя.
  • Учень повинен дбайливо ставитися до своїх пiдручникiв i зошитiв.
  • Учнi зобов'язанi знати i дотримуватись правил технiки безпеки як пiд час урокiв, так i пiсля їх закiнчення.
  • Забороняється користуватись мобiльними телефонами пiд час урокiв.