Районне методичне об’єднання практичних психологів

З метою сприяння розвитку професійних навичок практичних психологів щодо психологічного супроводу дітей с ознаками обдарованості під час навчально-виховного процесу 27.03.2014 в ХЗОШ №97 відбулося засідання районного методичного об’єднання практичних психологів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів за темою «Психологічний супровід дітей з ознаками обдарованості під час навчально-виховного процесу».

Спеціалісти психологічної служби ознайомилися з: державною політикою у сфері роботи з обдарованою молоддю; видами та особливостями та критеріями обдарованості; проблемами обдарованих дітей; стратегією навчання академічно обдарованих дітей; структурою психологічного супроводу дітей з ознаками обдарованості.

Творча група під керівництвом досвідченого фахівця психологічної служби Гречкіної Л.Б. (практичного психолога ХЗОШ №97) ознайомила учасників засідання з методами та практичними вправами щодо психологічного супроводу дітей з ознаками обдарованості, які дозволили і досвідченим, і молодим практичним психологам включити свій творчий потенціал і відчути себе успішними обдарованими учнями.

Всі учасники заходу мали можливість отримати на електронних носіях матеріали за темою засідання методичного об’єднання.