Особливості організації освітнього процесу у 2020-2021 н.р.

Наказ Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 р.№406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу Сovid-19»

Лист Міністерства освіти і науки України від 05.08.2020 № 1/9-420 "Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році"

Лист Міністерства освіти і науки України № 1/9-406 від 29.07.2020 року "Про підготовку закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону в умовах адаптивного карантину"

ПостановаГоловного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50 "«Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

Згідно Листа МОН України від 05.08.2020 №1/9-420 "2020/2021 навчальний рік розпочнеться відповідно до особливостей епідеміологічної ситуації, а саме:

1) «зелений», «жовтий» або «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки - відвідування закладів освіти здобувачами загальної середньої освіти дозволено в звичайному режимі;

2) «червоний» рівень епідемічної небезпеки - відвідування закладів освіти здобувачами загальної середньої освіти заборонено, а отже, освітній процес забезпечується з використанням технологій дистанційного навчання."

УВАГА!

1. Впровадження заходів щодо застосовування практики соціального дистанціювання та уникнення скупчення, спрямованих на мінімізацію контактування з іншими особами. А саме, відкриття декількох входів до приміщення:

  • вхід №1 для 1-4 класів,
  • вхід № 2 для 5-8 класів,
  • вхід № 3 для 9-11 класів.
2. Впровадження в закладі освіти обмежувальних заходів стосовно відвідування закладу освіти сторонніми особами. Спілкування педагогічних працівників із батьками здійснювати переважно дистанційно за допомогою будь-яких засобів зв'язку.

3. Закріплення за класами певних навчальних кабінетів для мінімізації пересування учнів у приміщеннях закладу освіти


/Files/images/chebanenko/НУШ.jpg COVID-19: уроки для учнів 6-10 класів

У межах спільного проєкту з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Міністерством освіти і науки України, ГО “Смарт освіта” разом із біологинею та вчителькою-методисткою Інною Дьоміною розробили для вас цей урок, аби дати дітям необхідні знання та навчити відрізняти правду від міфів.

Про уроки:

розроблено чотири версії уроків для учнів 6-8-х та 9-10-х класів. Інформація для учнів подається відповідно до засвоєного до цього часу матеріалу на уроках біології.

Передбачено різні формати такого уроку:

  • Для проведення уроку через відеозв’язок
  • Для проведення уроку без відеозв’язку

Інтерактивні завдання учні можуть виконати самостійно або ж разом з батьками, якщо хочуть більше дізнатися про COVID-19.

МОЗ України, Червоний Хрест України та телеканал ПЛЮСПЛЮС створили інформаційні ролики про безпеку дітей під час карантину.

“Дізнайся про свою силу”: МОЗ України та телеканал ПЛЮСПЛЮС запустили ролики для дітей

⚡️Час для супергеройських справ удома!

Про коронавірус

як захиститися від коронавірусу

Інструкція дій школи або дитсадка, якщо в дитини виявили ознаки респіраторного захворювання

/Files/images/chebanenko/Інструкція дій.jpg

Отримати останню інформацію щодо коронавірусної інфекції можна на сайті МОЗ України.

/Files/images/chebanenko/МОН.png

8 порад від ЮНІСЕФ, як заспокоїти і захистити своїх дітей.

/Files/images/chebanenko/UNISEF.jpg

5 речей про коронавірус, які потрібно знати батькам – МОН та МОЗ дають роз’яснення

/Files/images/chebanenko/170320.jpg

Відповіді на основні запитання про COVID-19 – захворювання, викликане новим коронавірусом наофіційному сайті Кабінету міністрів України

/Files/images/chebanenko/КАБМІН.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 823

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.