ПОНОМАРЕНКО ЛАРИСА ВАСИЛІВНА/Files/images/img002.jpg

Спеціальність - "Вчитель початкових класів та основ інформатики у початкових класах".
Кваліфікаційна категорія – вища.
Звання – "Старший учитель".

В школі № 97 працює з 1988 року. Це вчителька, яка навчає дітей робити відкриття, розв’язувати проблеми на уроках. Лариса Василівна постійно активізує розумову діяльність учнів, залучає їх у творчий процес навчальної діяльності, враховує індивідуальні особливості, чим сприяє активності дітей на уроці, формує у них стійкий пізнавальний інтерес. Уже багато років учитель працює над темою: “Система уроків як основна одиниця навчального процесу”. Все це сприяє стійкому засвоєнню учнями програмного матеріалу, що підтверджується високими показниками якості навчальних досягнень учнів.

За основу своєї педагогічної діяльності Лариса Василівна взяла правило “Поводься з іншими так, як хотів би , щоб вони поводились з тобою”. Вона цінує в людях доброзичливість, щирість, тому хоче бачити ці якості в кожному зі своїх вихованців. Недарма на базі класу багато років працює гурток “Милосердя”, на засіданнях якого діти розглядають проблеми морального вибору, вчаться бути добрими і милосердними.

Пономаренко Л.В. постійно працює над підвищенням свого наукового і методичного рівня, що підтверджується її постійною участю у "Педагогічному ярмарку", створено особистий сайт: