Головною метою діяльності колективу школиє створення умов для розвитку доступної та якісної системи шкільної освіти відповідно до вимог суспільства, що динамічно розвивається, запитів особистості та потреб держави, якісної високопрофесійної підготовки випускників школи, конкурентноспроможних на ринку праці.

Науково-методичною темою, над якою працює школа в 2016/2017 навчальному році є «Формування особистісного самовизначення учасників навчально-виховного процесу в умовах інноваційного-інформаційного простору».

З метою реалізації теми, над якою працює школа, педагогічний колектив вирішуватиме:

Управлінські завдання:

1. оптимізація організаційно-управлінських структур школи;
  2. удосконалення технологій управлінських рішень школи;
  3. створення шкільної системи заохочення колективу до інноваційної діяльності;
  4. забезпечення навчання вчителів ІКТ;

Науково-методичні завдання:

1. особистісно-діяльнісний розвиток учасників навчально-виховного процесу на засадах творчого індивідуального проектування;
  2. формування в учасників навчально-виховного процесу позитивної мотивації до навчальної діяльності;
  3. стимулювання і активізація діяльності учасників навчально-виховного процесу через впровадження рейтингової системи оцінювання;

виховні завдання:

1. впровадження досягнень гуманістичної педагогіки і психології в практику роботи школи;
  2. формування життєвих компетенцій учнів в системі громадянського виховання;