/Files/images/Інтернет.jpg

1. Пометун О.І., Сущенко І.М., Топузов О.М.Уроки для сталого розвитку:як організувати позакласну роботу учнів основної школи. Методичний посібник для класних керівників 5-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

2. Сценарії позакласних заходів, шкільні свята, головоломки, дитячі загадки, ігри, естафети та конкурси, прислів'я та приказки ...

3. Інтернет Клуб для класних керівників. Спеціалізований ресурс, призначений для класних керівників, заступників директорів з ВР, педагогів — організаторів, співавтором якого може стати кожен з Вас!

4. Інтернет-спільнота "Pedsovet" надасть класному керівнику безліч корисних матеріалів для підготовки виховної години, батьківських зборів.

5. Розділ "Виховання: статті, методичні рекомендаці"ї - на сайті OSVITA.UA

6. Матеріали позакласних заходів, класних годин, батьківських зборів, виховних заходів, методичні поради. (Методичний портал)

7. "Учительський Журнал он-лайн" класному керівнику

8. Довідник класного керівника в запитаннях і відповідях /Авт. Упоряд. М.Є Канцедал, О.М. Кравцова. - Х.: Веста: Вид-во "Ранок", 2007. - 384 с.

9. Збірник "Повна документація класного керівника".

10. Класному керівникові + Виховна робота- методичний портал