Акція-виставка в підтримку дітей, які прибули із зони АТО "Мир всім дітям" 2015 р.

/Files/images/1/c_94efb0cb81d0e355e85ee3c5837bd490.jpg

Участь приймали учнів з 4-7-их класів.

Впровадження міжнародного проекту "Кіко та рука" (попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей) 2016/2017 навчальний рік

/Files/images/КИКО.jpg

2017/2018 навчальний рік

Семінар вчителів предмету "Основи здоров'я"

28 лютого на базі ЗЗСО № 97 пройшов семінар вчителів предмету "Основи здоров'я" загальноосвітніх навчальних закладів Московського району "Впровадження здоров'язберігаючих технологій в навчально-виховний процес". В роботі семінару взяла участь старший викладач кафедри "Виховання й розвитку особистості" КВНЗ ХАНО Волкова І.В.

Наші досягнення

Вітаємо ученицю 11-а класу Лелюк Дар'ю з перемогою на районному етапі конкурсу-захисту МАН та ІІІ місцем на обласному етапі конкурсу-захисту МАН, секція "Психологія". Тема роботи: "Особливості самооцінки старших школярів з різними типами сприйняття класу". Науковий керівник - Гречкіна Л.Б., практичний психолог ЗЗСО № 97