Акція-виставка в підтримку дітей, які прибули із зони АТО "Мир всім дітям"

/Files/images/1/c_94efb0cb81d0e355e85ee3c5837bd490.jpg

Участь приймали учнів з 4-7-их класів.

Семінар практичних психологів та соціальних педагогів Московського району м. Харкова, які працюють перший рік 09.09.2014 року

"Нормативна документація практичного психолога та соціального педагога закладу освіти"

Нормативна документація є основою для організації роботи практичного психолога та соціального педагога, вона врегульовує його статус та функції в навчально-виховному процесі, підтверджує правомірність діяльності працівників психологічної служби та забезпечує його соціально-правовий захист під час здійснення професійної діяльності. тому метою цього семінару є допомога молодим фахівцям в організації професійної діяльності.

/Files/images/2013-11-17_062138.png

/Files/images/ПП.JPG /Files/images/СП.JPG