Впровадження міжнародного проекту "Кіко та рука" (попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей) 2019/2020 навчальний рік

/Files/images/КИКО.jpg

2020/2021 навчальний рік

Акція "Жити здорово"

“Жити здорово!” – під таким девізом з 14.09 по 20.09.2020 року в нашій улюбленій школі ЗЗСО №97 проходив тиждень позитиву. "Жити активно - мислити позитивно" - з такою метою психологічна служба закладу запросила учнів та вчителів до проведення тижня позитиву.

Акція розпочалася голосуванням «За життя!». Учні 1-х класів за допомогою пофарбованої долоні залишали свій відбиток на плакаті.

Для учнів 6-х класів проводилася вправа «Дерево життя». Практичний психолог пропонував дітям визначитися, за що вони люблять життя, і за допомогою стікерів, у вигляді кленового листа, свої відповіді прикріпити до «Дерева життя».

Хлопцями і дівчатами 2-х класів також створено «Колекцію теплих слів»: діти попрацювали креативно і запропонували свої «мотиватори». На ватманах усі бажаючі записували слова та вирази, від яких на душі стає тепліше, які можуть змусити посміхнутися.

Учнями початкової та середньої школи створено виставка малюнків « Мій щасливий день». Пройшли різноманітні заходи, які сприяли веселій і доброзичливій атмосфері.