для учнів, на допомогу батькам, для вчителів.

/Files/images/chebanenko/Сайт математика.jpg

Навчальний сайт з математики

На цьому сайті ви зможете навчитися вирішувати математичні завдання, освоїти різні методи рішень, закріпити пройдений матеріал. Для цього на сайті є все необхідне.
Головною, відмінною від решти математичних сайтів, рисою даного сайту є он-лайн сервіси для вирішення завдань(наприклад, розв’язання квадратного рівняння, знаходження гіпотенузи і катетів прямокутного трикутника і т.п.). Вони дозволяють без зайвих зусиль, просто ввівши відомі параметри, одним натиском кнопки обчислити шукане значення.

Графіки - це просто!

Побудова графіків функцій он-лайн

/Files/images/chebanenko/Grapher.jpg

Grapher буде корисним всім школярам і студентам. Зручність інтерфейсу допоможе легко і швидко побудувати будь-який графік.Також є можливість будувати декілька графіків одночасно.

Advanced Grapher - робота з графіками і функціями.

Досить потужна, але легка у використанні програма. Призначена для побудови графіків, креслення кривих і обчислення функцій. Advanced Grapher допоможе вам побудувати різні графіки і провести їхній аналіз. Ви можете креслити у декартових координатах, використовувати полярні і параметричні функції, графіки, рівняння, нерівності і системи нерівностей, нахиляти поля тощо.

/Files/images/chebanenko/Школьница.jpg

На допомогу п'ятикласнику

/Files/images/chebanenko/Тренажери_5 кл.jpg 1) На сайті "Обучающие и развивающие детские компьютерные игры" можна скачати навчальні та розвиваючі програми «Математичні тренажери 5 клас».

Програма складається з 28 програм-тренажерів і охоплює чинну навчальну програму з математики для 5-го класу, затверджену Міністерством освіти і науки України.

2) На сайті "Математика онлайн" можна розв'язувати задачі та приклади з курсу математики 5-го та 6-го класу.
3) Математичні тренажери до теми "ДРОБОВІ ЧИСЛА"

/Files/images/chebanenko/Динамічна геометрія.jpg Педагогічно-програмний засіб "Пакет динамічної геометрії DG" для загальноосвітніх навчальних закладів. ДОЗВІЛ на безоплатне використання. Автор: Харківський державний педагогічний університет

/Files/images/chebanenko/Microsoft Mathematics.jpg Додаток Microsoft Mathematics містить графічний калькулятор, який дозволяє будувати 2D і 3D-графіки, функцію поетапного розв'язку рівнянь, а також корисні засоби, що допомагають учням виконувати завдання з математики та інших точних наук.

/Files/images/chebanenko/Кафедра.jpg Вебографія корисних математичних Інтернет-ресурсів на сайті кафедри інформатики Харківського національного педагогічного університету

/Files/images/chebanenko/teacher.gif

Корисно для вчителів

/Files/images/chebanenko/Журнал.jpg Яскравий і зручний сайт, на якому ви зможете скористатися наробками колег, розмістити свої розробки і замовити сертифікати, з користю провести час зі своїми друзями та колегами в соціальній мережі , пограти в цікаві ігри та інш. Розділ Математика.

/Files/images/chebanenko/Методпортал.jpg "Методичний портал" (http://metodportal.com), призначено для вчителів, викладачів та вихователів, де кожен може знайти необхідну інформацію та поділитись власною для проведення уроків, позакласних заходів, конкурсів, олімпіад тощо. Розділ Математика