До громадського обговорення МОН України

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект наказу«Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи».

Проект наказу розроблено з метою забезпечення комплектування навчальних кабінетів початкової школи закладів загальної середньої освіти сучасним обладнанням для використання його учасниками освітнього процесу, що повинно збільшити рівень вмотивованості учнів у навчанні. Проектом акта запропоновано осучаснити вимоги до засобів навчання та обладнання, якими комплектуються навчальні кабінети початкової школи, що дасть можливість зацікавити здобувачів початкової освіти у навчанні, реалізувати вимоги та досягти обов’язкових результатів навчання відповідно до Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 87.

Пропозиції та зауваження до проєкту можна надсилати до 28 січня 2020 року на електронну адресу зазначену на сайті Міністерства науки та освіти.(Проект Типового переліку засобів навчання та обладнання)

Кiлькiсть переглядiв: 7

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.