Круглий стіл з профілактики злочинності

В рамках Місячника правової освіти, з метою реалізації Указу Президента України від 14.11.2017 №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», на базі ХЗОШ №97 16.02.2018 року проведено засідання «круглого столу» з попередження злочинності, роз`яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх, з пропаганди здорового способу життя, профорієнтації за участю 100 учнів ЗЗСО №№ 97, 43 та інспекторів патрульної поліції ВЗГ УПП у Харківській області Ведмедері Є.Г, Петухова М.Г., головного спеціаліста районної ССД Корнієнко А.М., лікаря-нарколога ХКЗОЗ "ОНД" Шпаченка В.М., провідного юрист-консультанта ЦСССДМ Сліпченко Т.І., провідного фахівця ХМЦЗ Самойлової Д.В.

Цей виховний захід у 2017/2018 навчальному році став тринадцятим в циклі круглих столів, які щорічно проводяться на базі закладів району на виконання Плану спільних заходів Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Харківської області зі Службою у справах дітей по Московському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради, сектором ювенальної превенції Московського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області, Центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Московського району міста Харкова, Харківським міським шкірно-венерологічним диспансером №2, Наркологічним кабінетом Московського району міста Харкова з попередження правопорушень, злочинності, насильства, булінгу, запобігання дитячій бездоглядності і жорстокого поводження з дітьми, здійснення правоосвітницької роботи в закладі освіти з учнями та батьківською громадськістю, роботи з пропаганди здорового способу життя, попередження наркоманії, токсикоманії та СНІДу на 2018 рік.

/Files/images/kruglyiy_stol_18/IMG_20180216_143419.jpg /Files/images/kruglyiy_stol_18/IMG_20180216_145211.jpg