Масляна 2018

У 2018 році Масляна починається 12 лютого і триватиме до 18 лютого включно.

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Цей смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту. Сьогодні Масляна є одним з церковних свят і називається ще Мясопустним або Сирним тижнем.Протягом цього тиждня учні нашої школи ознайомились з історєю свята, традиціями та святковими прикметами. Проходе конкурс на кращий кулінарним рецепт млинців. 15.лютого працювала фотолокація "Масляна"

/Files/images/maslyana_2018/IMG_1297.jpg /Files/images/maslyana_2018/IMG_1298.jpg /Files/images/maslyana_2018/IMG_1303.jpg