До 26-ї рчниці Збройних сил України

05 грудня відбулось військово-спортивне свято з нагоди 26-ї річниці Збройних сил України. На святі були присутні: заступник військового комісара Московського РВК капітан Бочкарьов І.А., військовослужбовці Московського РВК, голова Московської районної організації ТСО України Власенко М.В., ветеран АТО майор Хвостиченко В.П. Зі словами привітання до всіх присутніх звернулась директор школи Кузнецова В.П. У заході взяли участь учні 7-х - 11 класів, які продемонстрували навички, здобуті під час вивчення предмету "Захист Вітчизни".

/Files/images/den_zbroynih_sil_17/DSC_2774.jpg . /Files/images/den_zbroynih_sil_17/DSC_2745.jpg