Круглий стіл з питань профілактики злочинності

Учні 9-х класів ЗОШ № 97 взяли участь у круглому столі з питань попередження злочинності, правопорушень, насильства, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх, з пропаганди здорового способу життя, профілактики випадків булінгу та кібербулінгу серед підлітків.

Участь у круглому столі взяли завідуючий сектором профілактики правопорушень Служби у справах дітей по Московському району Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Сидорчук В.М., лікар-нарколог Харківського обласного наркологічного диспансеру Шпаченко В.М., директор громадської організації «Фонд рятування дітей і підлітків України від наркотиків» Миславська І.Б., провідний фахівець Харківського міського центру зайнятості Редіна Ю.В., провідний спеціаліст-юрисконсульт ЦСССДМ Сліпченко Т.І. і 100 учнів 9-11-х класів гімназії № 43 та ЗОШ № 97.

Під час круглого столу гостями були порушені питання профілактики насильства, поширенню випадків булінгу та кібербулінгу серед підлітків, самовільних уходів дітей з дому, боротьби з тютюнопалінням, використанням електронних цигарок школярами та вживанню ними алкогольних напоїв і наркотичних речовин, запобігання насильства в родинах, роз’яснено учням механізм постановки на облік у ССД та сектору поліції. Засідання пройшло традиційно в конструктивній атмосфері, на чисельні запитання учнів запрошені гості дали вичерпні відповіді.