До 25-ї річниці Збройних сил України

/Files/images/urok_mujnost_/DSC_0247.jpg 06.12.2016 з нагоди 25 річниці Збройних сил України у ЗНЗ№97 пройшов урок мужності. На святі були присутні: заступние військового комісара Московського РВК Бочкарьов І.А., представники територіальної оборони Московського району - підполковник запасу Бройко В.І. та лейтенант запасу Левченко М.М., а, також, військовослужбовці Московського РВК старший солдат Лобань Анастасія та старший солдат Акулов Віталій. Зі словами привітання до всіх присутніх звернулась директор школи Кузнецова В.П.У заході взяли участь учні 8-х - 11 класів. Учні 11-х класів продемонстрували навички, здобуті під час вивчення предмету "Захист Вітчизни". .