/Files/images/Наталія Олександрівна.jpgЯгідка Наталія Олександрівна

Учитель англійської мови, спеціаліст першої категорії

/Files/images/English_NYagodka/gb_flag.jpg

ел.пошта n_yagodka@inbox.ru

"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever." Gandhi (1869-1948), Indian spiritual and political leader.

Англійська мова – перша міжнародна,престижна, видатна та дуже модна.І чим раніше станемо вивчати тим легше буде пам'ять розвивати.Англійська – різнобарвна та цікава,немов веселка весняна, яскрава.

on-line тестування для учнів 10-х, 11-х класів з 16.02 по 16.03.2016

2016- Рік англійської мови в Україні

ЗНО з англійської мови 2016

Підготовка до ЗНО online

/Files/images/English_NYagodka/p9.jpg Puzzle 2016. У 2015-2016 навчальному році гру Puzzle буде проведено 15-19 лютого 2016р. На участь у грі зареєструвалися 33 учня нашої школи.Бажаємо їм успіхів і перемог!

I. Методичні розробки уроків та позакласних заходів вчителя англ.мови Ягідки Н.О.

/Files/images/English_NYagodka/p3_s.jpg

Конспект урок з англійської мови, для молодших класів.

Позакласний захід з англійської мови, для молодших класів.

Інтегрований урок Всесвітня історія - англійська мова в 11 клаcі.

Інтегрований урок Всесвітня історія - англійська мова в 5 класі.

Конспект року School life.

Граматичні вправи для роботи з учнями, які не встигають.

Тема: “HOBBY” 5 клас.

Презентація до уроку Hobby 5 клас.

Seasons and Weather in Ukraine 5 клас.

Презентація до уроку Seasons and Weather in Ukraine 5 клас

Розробка дистанційного курсу вивчення грамматики англійської мови у системі управління навчанням Moodle

ІІ. Класне керівництво

/Files/images/English_NYagodka/p1_s.jpg

Класний час на тему « Дружба».

Бесіда на морально-етичну тему: Як і чим випробовується дружба.

Виховний захід на тему: «ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, КИЄВЕ МІЙ?!».

Тестування "Чи вмію я вести здоровий спосіб життя ?".

ІІІ. Творчі роботи моїх учнів

/Files/images/English_NYagodka/p2_s.jpg

My hobbies Learn me better

Презентація на тему:"Great Britain"

Презентація на тему:"Seven Wonders of the World"

Презентація на тему:"Seven Wonders of Ukraine"

Презентація на тему:"England"

IV Поради батькам

/Files/images/English_NYagodka/p10.jpg

Поради батькам учнів молодших класів

Домашні уроки з англійської мови

Фотогалерея

/Files/images/English_NYagodka/Новогодний праздник1.JPG /Files/images/English_NYagodka/Новогодний праздник2.JPG /Files/images/English_NYagodka/Новогодний праздник3.JPG
/Files/images/English_NYagodka/IMG_2046_x.jpg /Files/images/English_NYagodka/IMG_3515_x.jpg /Files/images/English_NYagodka/IMG_3516_x.jpg

Корисні посилання

http://easy-english.com.ua/ - вивчення англійської мови поетапно, починаючи з1 класу, англійська граматика та слова онлайн, вправи, фільми.

http://osvita.ua/languages/english-online/16239/ - англійська для дітей онлайн від British Council, матеріали для дітей, які вивчають англійську мову, та їх батьків.

"Англійська мова для школярів" на Movi.com.ua навчальні посібники та допоміжні матеріали, які використовуються в навчальному процесі або є додатковим. джерелом знань.

http://osvita.ua/languages/english-online/16252/ - онлайн-матеріали для вчителів англійської мови

2015 рік

2014 рік

• Ирина